teff tohumu çayı resmi satış sitesi

orjinal teff çayı
teff tohumu çayı sipariş
teff tohumlu çay fiyatı

Teff Tohumu Çayı Nasıl Kullanılır?

Teff Tohumu Çayı Nasıl Kullanılır?

Teff tohumu çayı kullanımı oldukça kolaydır. Kullanım için öncelikle bir fincan miktarında suyu kaynatınız. Sonrasında içerisinde bu çaydan atınızı ve yaklaşık olarak 4 dakika demlenmesini bekledikten sonra afiyetle içebilirsiniz. Genel olarak kullanımı sabah kahvaltıdan yaklaşık yarım saat öncedir. Aç karnına tüketilmesi tavsiye edilen bu doğal içerikli bitki çayının düzenli olarak kullanılması kalıcı olarak zayıflamaya yardımcı olmaktadır.

Doğal ve sağlıklı zayıflamanın sırrı olarak gösterilen teff tohumlu zayıflama çayı kullanımı ile vücutta tokluk hissi oluşmaktadır. Hazımsızlık problemlerinin giderilmesini sağlayan ve sindirim sisteminin etki çalışmasını sağlayan bu doğal çay metabolizma üzerinde dengeleyici etki sunmaktadır. Tok tutucu özelliği sayesinde günlük tüketimlerin azalmasını ve buna bağlı olarak yeni yağların oluşmasını engellemektedir. Vücutta depolanmış olan yağların dışarı atılmasına yardımcı olan bu doğal çay kısa bir süre içerisinde etkili olarak kilo vermenize yardımcı olmaktadır.

Dünyada birçok ülkede kullanılan teff bitkisi genel olarak kilo vermek amacıyla kullanılmaktadır. Teff tohumu çayı sayesinde vücuttaki ödem ve şişkinlikler giderilir. İçerisinde bulunan bitkisel karışımlar antioksidan özelliği meydana getirir. Bu da kiloya neden olan zararlı toksin maddelerin dışarı atılmasını sağlar. Teff çayı kullanımı ile sadece zayıflama konusunda değil aynı zamanda genel vücut sağlığı konusunda faydalı etkiler meydana gelmektedir. Metabolizmanın hızlanmasını, düzenli ve dengeli çalışmasını sağlayan içeriği sayesinde verilen kiloların geri alınmasını önler.

Teff tohumlu çay kullanımı ile vücudunuzdaki fazla kilolardan kısa süre içerisinde kurtulabilirsiniz. Tam etki görebilmeniz için orjinal ürün kullanmanız gerekmektedir. Orjinal olmayan ürünler vücut sağlığınızı tehlikeye atarken aynı zamanda zayıflamanıza da engel olur. Gün içerisinde kolayca kullanabileceğiniz bu doğal çay sayesinde sizler de hayalinizdeki fiziğe kavuşabilirsiniz.

teff bitkisi tohumu çayı sipariş
teff tohumlu zayıflama çayı kullananlar
Yorum Yaz
Yorumlar
Sevgi Laçin Teff tohumu nedir? Genelde çayını kullananlar var. Kullanıcı yorumlarını incelediğimde ve internet araştırdığımda bu çayın çok etkili sonuçlar yarattığını gördüm. Kullanımı da kolay geldiği için denemek istiyorum. Sipariş vermek için formu doldurmak yeterli mi?
Esra Ben 4 gündür kullanıyorum şuana kadar iyi gerçekten migdede baskın bir şekilde işlev görüyor inşallah 30 günlük kullanımımda faydasını görürüm içmeden önce 90 kg idim beraberinde ekmek ve şekeri hayatımdan çıkardım sabah 1 saat yürüyüş yapıyorum bugün tartındım ve 87.8 i gördüm inşallah devam edecek
Zeliha Karakaş merhaba arkadaşlar ben 1 aydır teff tohumu çayı kullanıyorum. Daha önce marketlerde satılan form çaylarından içiyordum. Özellikle kayısılı olan form çayı favorimdir :) tadının güzel olmasına rağmen pek işe yaramıyorlar. Bir arkadaşımın teff çayı kullandığını görünce bende kullanmak istedim. 1 hafta deneme paketini kullandım çok memnun kaldım ve kullanmaya devam ettim. Kullanımı gayet basit diğer form çayları gibi sıcak suda birkaç dakikada demleniyor. Ama ılık halde içerseniz daha etkili olur. Ben öğünlerden yarım saat kadar önce içiyorum daha az yememi sağlıyor. Metabolizmamı hızlandırdığı için şimdi daha sık tuvalete çıkıyorum. 1 ayda 4 kilo verdim biraz az gibi ama benim gibi çok zor kilo veren birisi için iyi sayılır ben çok memnunun ve kullanmaya devam ediyorum tadı kokusu gayet güzel rahtlıkla içebilirsiniz
Burcu Haskonuk Ben de bugün sabah kullanmaya başladım. Teslimatımı aldıktan sonra burdan bir arkadaş aradı beni. Neden kilo aldığımla ilgili ayrıntılı görüştük bana ona göre kullanım önerdiler şimdilik sabah sadece 1 defa kahvaltıdan yarım saat sonra olarak kullanıyorum. Pazartesi tekrar arayacaklar; kilo vermeme göre belki günde iki defaya çıkaracaklar. Bu şekilde takip etmeleri çok güzel. Bu kadar ilgiye de veremezsem; bu sefer sorun bende derim artık. 28 kilo fazlam var benim bu arada. Sürecin detaylarını ben de anlatacağım. İlginize teşekkürler...
Tamer Durak Yaklaşık 15 gündür kullanıyorum. Acil kilo vermem gerektiği için bana günde iki defa kullanım önerdiler akşam ve sabah yemekten yarım saat önce kullanıyorum ben. Benim ile ilgilenen arkadaş aşırı tükettiğim için bu şekilde kullanmam gerektiğini belirtti. Ama tavsiyeleri çok iyi geldi bana şimdi 5 kilodan fazla verdim. 10 kilo verdikten sonra kullanımı yavaşlatacağız. Salı tekrardan görüşeceğiz. Ben memnun kaldım daha önce denediğim ürünlerde herşey daha basitti. Burda herşey çok teferruatlı. Süreçte beni yalnız bırakmamaları çok hoşuma gitti. Hakikaten başarılı olamazsam bile bu sefer ürüne bahane bulamam...
Duygu ŞAKAMAZ Ben de kullanıyorum ürünü. 2. kutudayım. İlk kutuyu başka yerden almıştım kullanım bilgisini yanlış söylemişler çok az kilo verebildim. İkinci kutuyu burdan aldım almaktada tereddüt ettim aslında ama şimdi kullanım şeklim tamamen farklı. Günde 1 defa kullanmamı istediler ama bu şekilde kilo verebiliyorum şuan. Ben de şaşırdım bu duruma... Teff çayı doğru kullanılırsa çok güzel sonuç veriyor. Ürünü kesinlikle öneririm ama kullanımınız doğru olmalı.